poniedziałek, 29 sierpnia 2016

"ŚWIADECTWO" Rajiv Parti [recenzja]

Ogromnym zaskoczeniem dla mnie była propozycja recenzji nowej książki, zgoła odmiennej bo nie o miłości. Jeżeli nie o miłości to o czym ? - takie pytanie Wam się pewnie nasunie od razu.

A o przeżyciach jakie odczuwa się podczas śmierci. Troszkę to przerażające ale każdy kto doświadczył tego zjawiska wychodzi zmieniony wewnętrznie.


Kiedyś będąc troszkę młodsza czytałam książkę Raymonda Moody'ego "Życie po życiu", więc i od tej pozycji oczekiwałam wiele.......i muszę Wam powiedzieć, że nie zawiodłam się.

"ŚWIADECTWO" bo tej książce mowa to prawdziwa historia hinduskiego lekarza Rajiv Parti, który przeżył śmierć kliniczną, spotkał Jezusa i przebudził się do nowego życia. 

Już same te informacje powodują wystąpienie gęsiej skórki lecz ta historia wydarzyła się na prawdę. 

Doktor Rajiv Parti bedąc anestezjologiem w szpitalu nieraz słyszał od swoich pacjentów, że unosili się nad ziemią i obserwowali swoją operację z góry. Jednak lekarz nie dawał tym informacjom wiary. Podobnie jak każdy z nas. Dopiero będąc po drugiej stronie jako pacjent doświadczył tego uczucia.
Swoje doznanie i obserwacje spisał na kartach książki - dając tym samym ŚWIADECTWO na istnienie NIEBA I PIEKŁA

Każdy z nas posiada DUSZĘ o której mówi się, że jest nieśmiertelna. Jest to prawda, gdyż po przeczytaniu tej książki dowiecie się, że człowiek nie umiera lecz przechodzi do innego życia, gdzie nie ma już bólu ani cierpienia. 

Pomimo tego, że każda religia jest inna to Bóg jest jeden. Tutaj w książce autor użył słowa Świetlista Istota. Według mnie jest to bardzo uniwersale określenie. Dzięki czemu nie jesteśmy zobligowani do utożsamiania się z religiom autora. 

Świadectwo to książka o wewnętrznej przemianie. Prawdziwe ŚWIADECTWO przeżycia autora, który zmienił swoje nastawienie do dóbr doczesnych i zajął się leczeniem dusz. Takie było bowiem jego powołanie i misja na tym padole. Przeczytajcie sami a będziecie szczęśliwie patrzeć w przyszłość.

Książkę polecam szczególnie niedowiarkom, którzy uważają, że po śmierci już niczego nie ma.

Dziękuję Wydawnictwu SANSARA za udostępnienie książki do recenzji